احتمال صدرنشینی دوباره «یک جای ساکت» در گیشه امریکا – سینمای جهان – خبر و گزارش – iCinema
نویسنده : ، موضوعات : سینما و تتاتر ، 4 ماه پیش ارسال شده

آی ‌سینما: فیلم ترسناک «یک جای ساکت» ساخته جان کرازینسکی به خاطر استقبال گسترده سینماروها و دهان به دهان گشتن، در آستانه صدرنشینی دوباره در گیشه آخر هفته امریکا قرار گرفته است. سومین فیلم بلند کرازینسکی که اولین تجربه او در ساخت فیلمی استودیویی به شمار می‌رود، طی دو روز گذشته بیش از ۳۴ میلیون دلار فروش کرده است. همزمان، محصول جدید وارنرها به نام «رمپیج» (خشم) با بازی دواین جانسن، در بیش از چهار هزار سالن سینما افتتاح شده و ۳۲ میلیون دلار درآمد کسب کرده است.

فیلم هیولایی «رمپیج» به طور همزمان در ۶۱ نقطه دنیا اکران شده و با بیش از ۳۸ هزار بار نمایش در سینماهای خارج از امریکای شمالی، در نخستین روز افتتاحیه‌اش به فروشی برابر با ۲۷٫۱ میلیون دلار دست یافته است. به رغم استقبال سینماروها، این فیلم فانتزی برای رسیدن به درآمدزایی و جبران بودجه ۱۲۰ میلیون دلاری‌اش نیاز به عملکردی بهتر دارد.

«یک جای ساکت» با بازی کرازینسکی و امیلی بلانت در دومین هفته اکرانش، فقط با ۳۲ درصد افت فروش روبه‌رو شده است. این فیلم ۲۱ میلیون دلاری روایتگر داستان خانواده‌ای است که در آینده‌ای نه چندان دور زندگی می‌کنند. آنها برای در امان ماندن از شر هیولاهای فاقد بینایی که با حساسیت به کم‌ترین صدا به سراغ شکارهای‌شان می‌روند درگیر تقلایی طاقت‌فرسا هستند و تنها با علایم زبانی با هم حرف می‌زنند.

کرازینسکی که شخصا بازنویسی فیلمنامه را بر اساس داستانی از اسکات بک و برایان وودز به عهده داشته، با استفاده از کم‌ترین تعداد دیالوگ و ساخت فیلمی تقریبا دست به ریسک بزرگی زده که از قضا تماشاگران سینما را به خود جذب کرده و دستاوردی فراتر از انتظار برای سازندگان به همراه داشته است. در پی این موفقیت غیرمنتظره، پارامونت اعلام کرده دنباله این فیلم ترسناک را با همکاری کرازینسکی تهیه و تولید خواهد کرد.

 

۹۴۱۴

تمامی حقوق مطالب برای وبسایت انجمن تئاتر محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
تمامی حقوق مطالب برای وبسایت قدرت گرفته از : بک لینکس