تصویربرداری سریال «آنام» بعد از یک سال تمام شد – تلویزیون – خبر و گزارش – iCinema
نویسنده : ، موضوعات : سینما و تتاتر ، 5 ماه پیش ارسال شده

تصویربرداری سریال «آنام» پس از گذشت یک سال، امروز ۲۷ فروردین در لوکیشنی واقع در بیمارستان عرفان نیایش به پایان رسید. در سکانس آخری که ضبط شد، مهرانه مهین ترابی و سامیه لک به عنوان بازیگر مقابل دوربین رفتند.

اسماعیل عفیفه تهیه کننده این مجموعه تلویزیونی با یادآوری اینکه تصویربرداری مجموعه آنام یک سال پیش در چنین روزی شروع شد، به سختی‌های مجموعه و تعطیلی‌های ناخواسته اشاره کرده و گفته است: «این سریال برای من تجربه دلپذیری بود. اینکه از جعرافیای محدود خارج شوید، بسیار دشوار است. همه کمک کردند کار با شرایط غیرمعمولی که داشت به پایان برسد. اما تمرکز ذهنی‌مان را بر اتفاقات خوشایند بگذاریم و خاطرات تلخ را فراموش کنیم.»

جواد افشار کارگردان «آنام» هم در مراسم پایان تصویربرداری گفت: «به همه عوامل خسته نباشید می‌گویم که کار پر زحمت را به پایان رساندند. در هر صورت این سختی‌ها و رنجی که تحمل کردند با دیدن کار فراموش می‌شود. خوشحالیم که بازخوردها مثبتی بوده؛ البته هیچ کاری بدون ضعف نیست و اشکالاتی هم داشیم. بازیگران گرم، صمیمی و جذابی داشتیم که در تلویزیون هم نو بودند. در ساخت این مجموعه چهار فصل را سپری کردیم.»

به گفته تهیه‌کننده مجموعه آنام در ۶۴ قسمت تولید شد و تاکنون ۴۵ قسمت از آن روی آنتن رفته است.

۹۴۱۰

تمامی حقوق مطالب برای وبسایت انجمن تئاتر محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
تمامی حقوق مطالب برای وبسایت قدرت گرفته از : بک لینکس