فراخوان مسابقه بین‌المللی تصویرگری جنگل
نویسنده : ، موضوعات : سینما و تتاتر ، 4 روز پیش ارسال شده


فراخوان مسابقه بین‌المللی تصویرگری جنگل

سرویس تجسمی انجمن تئاتر: این رویداد هنری رقابتی است برای تجلیل از هنر تصویرگری جهانی که در ۷ رشته: کتاب، ویراستاری، کمیک، بازرگانی، استعدادهای جدید (دانشجو)، خودانگیزشی و هنر بازی‌های تصویری برگزار می‌شود. حضور تصویرگران، خبرگزاری‌ها، نماینده‌ها، دانشجویان و استادان از سراسر جهان در این رقابت آزاد است.

آثاری که نخستین بار از ۲۰۱۶ تا ۲۰۱۸ خلق یا چاپ شده باشند امکان حضور در مسابقه را دارند. هر شرکت کننده می‌تواند تا ۵ اثر به مسابقه ارسال کند، بجز رشته بازی‌های تصویری که هنرمند می‌تواند تا ۸ اثر به مسابقه بفرستد. هزینه شرکت در مسابقه برای تک اثر و دانشجویان ۲۰ دلار، برای دو اثر ۳۰ دلار و برای چند اثر ۴۰ دلار است.

آثار ارسالی می‌بایست با فرمت JPG، وضوح ۷۲ dpi  ارائه شود. همچنین اندازه آنها در ضلع بزرگ‌تر ۱۰۲۴ پیکسل و حجم کمتر از ۵۰۰ کیلوبایت باشد. پس از تصمیم‌گیری داوران، از برندگان جوایز، خواسته خواهد شد تا فایل با رزولوشن بالاتر را ارسال کنند.

هیئت داوران پس از بررسی آثار به برگزیدگان جوایزی به شرح زیر اهدا می‌کند.

جایزه بهترین بهترین‌ها: ۱ مدال طلا برای هر رشته

۲۰ مدال شایستگی برای هر رشته (جمعا ۱۴۰ جایزه شایستگی)

ضمنا آثار همه برندگان در نمایشگاه سالیانه تصویرگری iJungle 2018  به نمایش در خواهد آمد.

علاقمندان به حضور در این مسابقه می‌بایست آثار خود را حداکثر تا تاریخ  ۱۵ نوامبر ۲۰۱۸ (۲۴ آبان ۹۷) به سایت https://www.ijungleawards.com/  ارسال نمایند.

 

تمامی حقوق مطالب برای وبسایت انجمن تئاتر محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
تمامی حقوق مطالب برای وبسایت قدرت گرفته از : بک لینکس