1396-03-07 09:48:47 نمایش‏های روی صحنه تعداد بازدید :277 پرینت
به کارگردانی مهدی شمسایی از 29 خرداد ماه
«شاخ نبات» برای سومین بار در تالار وحدت

به گزارش سایت نسخه هنر؛

نمایش «شاخ نبات» برای سومین بار در تالار وحدت به روی صحنه می‌رود.

«شاخ نبات» به کارگردانی مهدی شمسایی از 29 خرداد ماه در تالار وحدت به روی صحنه می‌رود. این نمایش اولین بار در سال 89 به روی صحنه رفت و سال 93 در تالار وحدت بعد از 20 شب اجرا درحالیکه با استقبال فراوان مخاطبان مواجه شده بود توقیف شد. حالا مهدی شمسایی 29 خرداد برای سومین بار این نمایش را در تالار وحدت به روی صحنه می‌برد.

شمسایی درباره علت اجرای مجدد این نمایش گفت:  اجرای این نمایش درست زمانی که تماشاگر خود را جذب کرده بود، متوقف شد. خیلی از مخاطبان و علاقه مندان درخواست اجرای مجدد نمایش «شاخه نبات» را داشتند و از طرف دیگر هم تالار وحدت پیشنهاد اجرای مجدد این اثر را داد.

اجرای جدید «شاخ نبات» نسبت به سال 93 تغییرات عمده‌ای در طراحی و اجرا خواهد داشت.

این نمایش برداشتی آزاد از منظومه عبید زاکانی و یک اثر کمدی موزیکال و عاشقانه است. در عین حال ارکستر بزرگ 40 نفره ای، و 30 بازیگر نمایش را همراهی می کند.

دیگر عوامل این نمایش عبارتند از مدیر اجرایى: فرهاد قائمى مهدوى، دستیار یک کارگردان ومدیر برنامه‌ریز: سروش حسین جانى، منشى صحنه: ملینا بنى‌اسدى، گروه کارگردانى: ملینا بنى‌اسدى، علیرضا مظفرى،‌ آهنگساز و رهبر ارکستر زنده: امیر زرشام‌فر،‌ طراح حرکت: بهزاد جاودان فرد،‌ طراح صحنه: شهرزاد جعفرى، طراح لباس:منیره ملکى، مدیر فرهنگی و مشاور رسانه: مریم نراقی.

نظرات هیچ نظری ثبت نشده است
ارسال نظر
نام شما :
آدرس ایمیل :
متن نظر : *
کد امنیتی : *
نسخه هنر
انجمن تئاتر سازمان بسیج هنرمندان
نمایش‏های روی صحنه
نسخه هنر در تلگرام