1396-03-10 14:28:50 نمایش‏های روی صحنه تعداد بازدید :258 پرینت
به نویسندگی و کارگردانی آرین ناصری‌مهر و امیرحسین انصافی از روز ۱۶ خرداد
«تو مثل طوطی»؛ در مرکز تئاتر کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان

به گزارش سایت نسخه هنر؛

نمایش «تو مثل طوطی» به نویسندگی و کارگردانی آرین ناصری‌مهر و امیرحسین انصافی از روز ۱۶ خرداد بر روی صحنه مرکز تئاتر کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان می‌رود.

این نمایش که برگرفته از یکی داستان‌های مثنوی است در ماه‌های خرداد و تیر در سالن گلستان این مرکز باسابقه اجرا می‌شود. «تو مثل طوطی» قصه‌ خانواده‌ای است که مادر و پدر شاغل هستند تا این‌که مادر برای انجام ماموریتی به سفر می‌رود و پدر، مسوولیت فرزند را بر عهده می‌گیرد و در این راه با هم به دنیای شگفت‌انگیز قصه‌های مثنوی سفر می‌کنند و مشابه خود را در این سفر باز می‌یابند..

بازیگران این نمایش امیرحسین انصافی، آرین ناصری‌مهر و یاسمن‌سادات رادمنش هستند و آهنگ‌سازی آن بر عهده امیرحسین انصافی است. بر همین اساس، منیر مولوی‌زاده، شیدا صفوی، علیرضا حسین‌پور و پانته‌آ صفامنش سازندگان عروسک‌های این نمایش‌اند و اجرای دکور، صحنه و لباس را هانیه زحمتکش و الهه میرزایی بر عهده داشته‌اند. همچنین سمیرا انصافی به عنوان عکاس و مهدی سراج، پیام رضایی و مهرنوش دلیری به عنوان مدیران صحنه با این نمایش همراهی می‌کنند.

موسیقی این اثر که از جدیدترین تولیدات اداره کل سینمایی و تئاتر کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان است، به صورت زنده اجرا می‌شود.

«تو مثل طوطی» همه روزه به جز شنبه‌ها ساعت 17:30 برای عموم علاقه‌‌مندان و صبح‌ها ویژه مهدکودک‌ها با هماهنگی قبلی به نمایش گذاشته می‌شود. علاقه‌مندان می‌توانند برای ذخیره بلیت با شماره‌های 88980721 و 88966119 داخلی 28 تماس بگیرند.

نظرات هیچ نظری ثبت نشده است
ارسال نظر
نام شما :
آدرس ایمیل :
متن نظر : *
کد امنیتی : *
نسخه هنر
انجمن تئاتر سازمان بسیج هنرمندان
نمایش‏های روی صحنه
نسخه هنر در تلگرام