1396-04-24 13:47:09 استان‌ها تعداد بازدید :188 پرینت
آغاز به کار چهارمین دوره آموزش بازیگری در محمود آباد

به گزارش سایت نسخه هنر؛

سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان محمود آباد از برگزاری چهارمین دوره آموزش بازیگری از سوی گروه تئاتر همرهان در این شهرستان خبر داد .

قدرت اله یوسفی سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان محمود آباد از برگزاری چهارمین دوره آموزشی تئاتر از سوی گروه تئاتر همرهان با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی در این شهرستان خبر داد و گفت: پس از فراخوان برگزاری دوره آموزشی تئاتر با عنوان اصول مبانی بازیگری از سوی گروه تئاتر همرهان شهرستان محمود آباد از علاقمندان در این دوره ثبت نام به عمل آمد و این دوره از17 تیر ماه کار خود را آغاز کرد .

وی افزود: برگزاری کلاس های این دوره در روز های سه شنبه و پنج شنبه هر هفته از ساعت 9 الی 12.30 به مدت 17 جلسه می باشد که شرکت کننده گان در این دوره به فراگیری اصول مبانی مقدماتی بازیگری می پردازند.

سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان محمود آباد خاطرنشان کرد : در این دوره آموزشی حمیدرضا گل محمدی تواندشتی کارشناس تئاتر و عضو شورای مرکزی گروه تئاتر همرهان به آموزش فراگیران می پردازد.

وی در پایان افزود: پس از اتمام دوره در نیمه دوم شهریور ماه با حضور خانواده های فراگیران و هنرمندان محمودآبادی مراسم پایان دوره نیز برگزار خواهد شد.

گفتنی است که در روز آغاز به کار این دوره سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان محمود آباد به همراه معاون ،مسئول روابط عمومی ، مدیرمجتمع و مسئول هنری این اداره با حضور در این کلاس آموزشی با مسئولان برگزاری دوره و هنرجویان دیداری داشتند.

نظرات هیچ نظری ثبت نشده است
ارسال نظر
نام شما :
آدرس ایمیل :
متن نظر : *
کد امنیتی : *
نسخه هنر
انجمن تئاتر سازمان بسیج هنرمندان
نمایش‏های روی صحنه
نسخه هنر در تلگرام