1396-05-07 23:45:32 نمایش‏های روی صحنه تعداد بازدید :161 پرینت
از هشتم مرداد ماه در تالار محراب
اجرای نمایش «جای خالی ما» آغاز می‌شود

به گزارش سایت نسخه هنر؛

نمایش «جای خالی ما» به نویسندگی نفیسه بیدی و راحله قبادی و کارگردانی رضا راد از فردا هشتم مرداد ماه در سالن اصلی تالار محراب روی صحنه می‌رود.

این نمایش حکایت آدم‌هایی‌ است که در زندگی روزمره خود دچار چالش‌هایی شده‌اند و این مساله نتیجه فراز و فرودهای فرهنگی و اقتصادی در چند دهه اخیر است.

روزگار افرادی با موقعیت‌ها و سوابق اقتصادی و اجتماعی درخشان که به واسطه تصمیم‌های ما از جایگاه خود تنزل کرده و آسیب‌های آن متوجه همه شده و نمی‌توان بی‌تفاوت از کنار آن گذشت.
تالار محراب پس از تعمیرات فنی میزبان نمایش «جای خالی ما» است که بازیگرانی چون حسین میرزائیان، مسعود بهارلو، فریبا رسولی، صدف میرمحمدی، میلاد محمدزاده و آرمان صلحی در آن به ایفای نقش می‌پردازند.
لازم به ذکر است حسین میرزایی، تهیه کننده، علی براتی، مشاور کارگردان، سعید صادقی، دستیار کارگردان و طراح صحنه، محراب محمدزاده، مدیر تولید، ، محمدعلی صفاریان، روابط عمومی، آصف جاودان فر، موسیقی، مهدی ابراهیمی، ساخت دکور، محمدرضا صالی، ساخت تیزر، حامد ایلخان، طراح پوستر و موسسه فرهنگی هنری راهین، مجری طرح این اثر هستند.
«جای خالی ما » از 8 تا 20 مرداد سال جاری هر روز ساعت 19 در سالن اصلی تالار محراب به نشانی تقاطع خیابان ولیعصر(عج) و خیابان امام خمینی(ره) روی صحنه می‌رود.

نظرات هیچ نظری ثبت نشده است
ارسال نظر
نام شما :
آدرس ایمیل :
متن نظر : *
کد امنیتی : *
نسخه هنر
انجمن تئاتر سازمان بسیج هنرمندان
نمایش‏های روی صحنه
نسخه هنر در تلگرام