1396-06-07 13:23:51 نمایش‏های روی صحنه تعداد بازدید :81 پرینت
به کارگردانی سیدآرش شریف‌زاده در شهریور و مهر ۹۶
اجرای «خروسی که می‌خواست شب را ببیند» در مرکز تئاتر کانون

به گزارش سایت نسخه هنر؛

نمایش «خروسی که می‌خواست شب را ببیند» به نویسندگی بهرام جلالی‌پور و کارگردانی سیدآرش شریف‌زاده در شهریور و مهر ۹۶ روی صحنه می‌رود.

در این نمایش خروسی آرزو دارد شب و ماه را ببیند اما خاله ستاره اجازه این کار را به او نمی‌دهد. در این میان روباه که از سر و صدای صبحگاهی خروس خسته شده به کمک کلاغ، خروس را به مخفیگاه خود می‌کشد، تا این‌که...

سعید ابک، بهاره میرزاپور، راحله شمس‌آبادی، سعید حاجی‌حیدری، امین‌رضا ملک‌محمودی و احمد خیرآبادی بازیگران این نمایش هستند.

آرش شریف‌زاده علاوه بر کارگردانی اثر، طراحی صحنه را نیز بر عهده دارد. ریحانه مطهری طراح لباس، علیرضا حسین‌پور و محمدرضا شاملوفرد ساخت دکور و طراحی نور، مریم لواسانی دوخت لباس، حمید مرادی طراح گریم، شیوا باران‌چشمه دستیار گریم، شکیبا مولوی و نیکتا ملکی دستیاری صحنه را در این اثر برعهده دارند.

معصومه آرواز و مصطفی دارابی دستیاران کارگردان این نمایش هستند. شعرهای این نمایش نیز سروده‌ی ‌مهدی فرشیدی‌سپهر و آهنگ‌سازی آن بر عهده‌ی بابک نصیری‌خواه بوده است.

محمدرضا کریمی‌صارمی به عنوان مجری طرح، نمایش «خروسی که می‌خواست شب را ببیند» را همراهی می‌کند.

این نمایش از تاریخ پنج‌شنبه نهم شهریور ساعت 19:30 در سالن بوستان مرکز تئاتر و تئاتر عروسکی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان واقع در پارک لاله تهران به روی صحنه خواهد رفت.

علاقه‌مندان می‌توانند برای دریافت اطلاعات بیشتر و ذخیره بلیت با شماره تلفن‌های 88966119 و 88980721 داخلی 28 تماس بگیرند.

نظرات هیچ نظری ثبت نشده است
ارسال نظر
نام شما :
آدرس ایمیل :
متن نظر : *
کد امنیتی : *
نسخه هنر
انجمن تئاتر سازمان بسیج هنرمندان
نمایش‏های روی صحنه
نسخه هنر در تلگرام