1396-06-19 15:46:43 خبرهای تئاتر بسیج تعداد بازدید :76 پرینت
با حمایت بسیج هنرمندان کشور
تمديد نمايش فصل شيدايي در شيراز/ حضور60هزار بيننده طي هفت شب

به گزارش سایت نسخه هنر به نقل از خبرگزاری ایرنا؛

نمایش چند رسانه ای فصل شیدایی در شیراز اجرا شد که به گفته معاون هماهنگ کننده سپاه فجر طی هفت شب اجرای این نمایش تا 16 شهریور بیش از 60 هزار نفر برای دیدن فصل شیدایی در محل اجرا مراجعه کرده‌اند و به دلیل استقبال تا 22 شهریور تمدید شد.

سرهنگ پاسدارسعید کوشکی گفت: در مدت اجرای نمایش تلاش شد تا با برنامه ریزی و بسیج امکانات سخت افزاری ونرم افزاری مردم بتوانند به راحتی برای مشاهده نمایش فصل شیدایی در محل حاضر و با نظم و انضباط قابل قبولی از این اثر هنری بهره مند شوند.

وی اظهار داشت: طی بازدیدهای چند روز گذشته مسئولین و دست اندرکاران اجرایی برآن شدیم تا اکران این اثر فاخر هنری که در ایام مبارک عید سعید غدیرخم روزهای پایانی خود را سپری می کند تا 22 شهریور تمدید شود.

معاون هماهنگ کننده سپاه فجر فارس افزود:تمدید نمایش فصل شیدایی با حمایت رئیس سازمان هنری اوج، بسیج هنرمندان کشور و توجه ویژه فرماندهی سپاه فجر فارس به تصویب رسید که امیدواریم افرادی که تاکنون موفق به دیدن این نمایش نشده اند از فرصت باقی مانده استفاده کنند.

این مقام مسئول بیان کرد:نمایشگاه محصولات فرهنگی؛دینی،قرآنی وتشکلات فرهنگی وهنری فعال در استان از جمله برنامه های جانبی نمایش فصل شیدایی است که به نوبه خود مورد توجه بازدیدکنندگان قرارگرفته است.

معاون هماهنگ کننده سپاه فجر فارس از مردم خواست با توجه به استقبال بی نظیرازاین نمایش ،قبل از مراجعه به محل برگزاری ازطریق مراجعه به سایت: www.irantic.com نسبت به تهیه بلیت رایگان اقدام کنند تا هنگام مراجعه دچار مشکل نشوند.

براساس این گزارش اجرای نمایش چند رسانه‌ای فصل شیدایی که از هبوط حضرت آدم(ع) تا ظهور امام عصر(عج) را به تصویر می کشد از 10 شهریور در اراضی جنب کارخانه سیمان واقع در بولوار امیر کبیر شیراز آغاز شد و 10 شب برای اجرای آن برنامه ریزی شده بود.

سپاه فجر فارس،سازمان بسیج هنرمندان، سازمان هنری اوج، مرکزهنرهای نمایشی انقلاب اسلامی،جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی فارس وشهرداری شیراز در برگزاری این رویداد مشارکت دارند.

نظرات هیچ نظری ثبت نشده است
ارسال نظر
نام شما :
آدرس ایمیل :
متن نظر : *
کد امنیتی : *
نسخه هنر
انجمن تئاتر سازمان بسیج هنرمندان
نمایش‏های روی صحنه
نسخه هنر در تلگرام