1396-06-21 11:06:02 خبرهای تئاتر بسیج تعداد بازدید :81 پرینت
اختتامیه نمایش«سوپ بوقلمون» در بابلسر

به گزارش سایت نسخه هنر؛

آیین اختتامیه نمایش «سوپ بوقلمون» به نویسندگی سید امیر رستگار و طراحی و کارگردانی سینا علی پور از کارگردانان جوان بابلسری 20 شهریور ماه 96 در سالن آمفی تئاتر مجتمع فرهنگی و هنری اداره فرهنگ وارشاد اسلامی این شهرستان برگزار شد.

نمایش «سوپ بوقلمون » به نویسندگی سید امیر رستگار و طراحی و کارگردانی سینا علی پور از کارگردانان جوان بابلسری کاری از گروه نمایشی پژواک به سرپرستی پرویز باباییان از چهارم الی بیستم شهریور ما در سالن آمفی تئاتر مجتمع فرهنگی و هنری اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان بابلسر به روی صحنه رفت.

خلاصه داستان نمایش به تظاهرات و درگیری خیابانی در روسیه و تلاش آدم هایی برای زنده ماندن خود و جان سالم به در بردن از این مهلکه با رفتارهای خوب و بد انسانی می پردازد و...

در این نمایش امید طیرانی بی غم، امیر محمدزاده، هادی مهدی نیا، سینا علیپور و نیلوفر نجف پور به ایفای نقش پرداختند و رها مهرابیان به عنوان صداپیشه در این نمایش بود.

امیر محمدزاده به عنوان دستیار کارگردان، سینا علیپور به عنوان طراح صحنه، مائده پوراسماعیلی به عنوان منشی صحنه ، رضا دابویه به عنوان مدیر صحنه، عباس محمدعلیزاده به عنوان مدیر اجرایی دکور ،یوسف علیزاده به عنوان گرافیک و ساخت تیزر، نسترن میرسنجری و سینا علیپور به عنوان طراح لباس، نسترن میرسنجری طراح چهره و گریم، ابوالفضل برارخانی طراحی و اجرای نور ، نوید شهسواری به عنوان آهنگساز و تنظیم صدا و ضبط صدا ، مرتضی آقاجانپور چمنی به عنوان اجرای موسیقی و افکت ، هانیه برارخانی به عنوان نقاش، مرتضی آقاجانپور چمنی ،سارگل افتخاری و یوسف علیزادهبه عنوان عکاس، یوسف علیزاده و یاسمین گل پرور به عنوان فیلم بردار ، مصطفی تقی زاده به عنوان مدیر تولید و مسئول تدارکات ، روجا آقاجانپور به عنوان روابط عمومی در این نمایش همکاری داشتند و ساخت و اجرای دکور این کار به صورت گروهی صورت پذیرفت.

این نمایش پس از بازبینی 19 اثر متقاضی حضور در بیست و نهمین جشنواره تئاتر استانی مازندران ، 7 اثر با نظر هیأت داوران انتخاب به جشنواره تئاتر مازندران راه یافتند که نمایش سوپ بوقلمون جزء منتخبین حضور در این جشنواره است و در دومین روز اجرای جشنواره استانی 26 شهریور ماه راس ساعت 10.30 در سالن آمفی تئاتر سلمان هراتی ساری به روی صحنه خواهد رفت. گفتنی است که در پایان این نمایش با حضور مجید نیکو سرپرست اداه فرهنگ وارشاد اسلامی بابلسر،فاطمه بهار نایب رییس شورای اسلامی بابلسر و حمید رضا گل محمدی تواندشتی عضو شورای نمایش شهرستان بابلسر و عضو انجمن نمایش سازمان بسیج هنرمندان مازندران با اهدای لوح تقدیر و هدایای نقدی از هنرمندان و عوامل اجرایی این نمایش تجلیل به عمل آمد .

 


نظرات هیچ نظری ثبت نشده است
ارسال نظر
نام شما :
آدرس ایمیل :
متن نظر : *
کد امنیتی : *
نسخه هنر
انجمن تئاتر سازمان بسیج هنرمندان
نمایش‏های روی صحنه
نسخه هنر در تلگرام